Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kriszbon

    őstag

    válasz _X10Dead_ #29865 üzenetére

    Na basszus ez nem jó hír, amúgy nem potyogtam vele le az égből, nem kapott ütést sem.
    Megnézem a csatlakozásokat majd, aztán meglátjuk.
    Egyébként balra húzna kicsit ahogy észrevettem, kicsit el is fordul néha balra.
    Vajon melyik lehet sanszosabb, a motor vagy az ESC, mert akkor rendelek abból 2-őt (cw+ccw).
    A barométer miatt kihagyogathat a motor, rángathat?

    Megnéztem a szemüveget, na nem repülve csak úgy sétálva, mert egyrészt éjszakás voltam, másrészt tiszta vizes minden.
    Átkapcsolva valóban szebb a kép, főleg ami nincs nagyon távol.
    Sajnos azt vettem észre, hogy inkább közelre jó/jobb a kép, de ahogy távolabbra néz vele az ember, akkor lesz nagyon elmosott.
    a Kylin képe távolabbra is jobb élesebb szerintem, jobban kivehetők a részletek.
    Majd persze repülve is megnézem, azért csináltam rövidke videót róla, most töltődik(jó 1 óra).

    KaiotEch: Valóban készít felvételt úgy is ha át van kapcsolva, csak sajnos nem mutatja semmi olyankor hogy felvesz vagy sem.
    Arra nem jöttem még rá, hogy a vevő miért nem kapcsol ki ha a Power gombbal kikapcsolom.

    Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

  • Teréz Atya

    senior tag

    válasz _X10Dead_ #29865 üzenetére

    En toltam 4 kort, ebbol 2 durvabbat a diveristys Eachine fejessel. No problem, a kep jo, csak szemuveg nelkul kell hasznalni. De mar megszoktam, ugyanis a Quanum v2-ben 10 masodperc alatt beparasodik a szemuvegem. Tehat fel lehet venni, de minek. :)
    Az 5 col valahogy nem tunik 5 colnak, ellenben kb megvan a 800x480 felbontas, erre nincs panaszom. Ma nezem meg a felveteleket, kivancsi vagyok. :)

    A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

Új hozzászólás Aktív témák