Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vandor01

    őstag

    válasz _X10Dead_ #28582 üzenetére

    most azt mondom halisten V2 es V3-om van is nincs rajta valodi acro....
    x100-as acroban ugy meghulyul hogy kovetni se birom azt foldbe all :DDD
    ezt eljatszani az x251-el? rattitude is eleg jelenleg.. igy is porog forog mint az orult :DDD
    persze lehet fel ev mulva mar maskep gondolom?

    CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

  • kriszbon

    őstag

    válasz _X10Dead_ #28582 üzenetére

    :R
    Akkor én valószínű a félig buta verziót kaphattam.
    Bevallom nem tudom, mert ki sem próbáltam, mivel olvasgatva itt a fórumon hogy földhöz csapkodja magát inkább kihagytam.
    Elég volt mikor elhagyott a prop. meg a csavar és földhöz csapta magát a kemény földön, csak úgy nyekkent, de szó szerint.
    A másik alkalomnál meg 6-8m magasról esett, de úgy hogy az egyik kar/motor kapott alulról("sarokra"), akkor megmakkant a burkolat a kar körül(mert átviszi a burkolatra a terhelést), kilazult a kar, mert ott meg rövid a csavar és kiszakadt a belső vázból, így hosszabbal kellett pótolni.
    Ha jól rémlik, talán az fogja kívülről az akkutartót, át a burkolaton, bele a belső keretbe(persze nem biztos hogy jól emlékszem).
    Meg elpattan pár távtartó a csavaroknál is, pedig nem is esett nagyot, csak nem jól.
    Akkor azt mondtam, na ebből nem kérek, inkább hanyagolom a lepotyogós manővereket.
    Amúgy is csak repkedni szeretek, nem lepotyogni és puceválni a motorokat. :B :D

    Jackal2: A propeller csavarok meghúzását nehogy kihagyd.

    #28590) vandor01: Azt olvastam hogy 43% körül, de van ahol 47%-t mondtak.

    [ Szerkesztve ]

    Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

Új hozzászólás Aktív témák