Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teréz Atya

    senior tag

    válasz kriszbon #18975 üzenetére

    V666 is 2S es az MJX X601 is 2S. Vagy en nem ertem h szerinted miert nem jo?

    @mgy - koszi! :)

    A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

  • kriszbon

    őstag

    válasz kriszbon #18975 üzenetére

    Oké más, nem tudom mit akarok, de azt nagyon. :B ;]

    [Ezen] az oldalon hol van írva hogy mennyi a szállítási költség UK-ból, mert én sehol sem találom?
    Mert nézegetem még ezt is, hogy hogyan lehetne passzítani az X601H-hoz.
    Olvasom, hogy nincs vevő hozzá, [ez] esetleg párosítható vele?
    Vagy amit Teréz Atya [linkelt] az esetleg(írja is hogy jó neki)?
    Na ugye, meg kellene még kamera is, esetleg [ez] jó hozzá?
    Ezeket össze lehetne párosítani könnyen, vagy csak nehezen/sehogy?
    Jut eszembe aksi is kellene, de nem tudom milyen?
    Ez csak egy elképzelés, nem biztos hogy megvalósításra kerül, de szeretném kipróbálni.
    Legfeljebb eladom ha nem jön be a dolog.
    Ja igen, az elsőnek szerzett D97 koptert már elpasszoltam hál istennek(pici buktával).
    Egyébként jó vétel lenne az a Quanum?
    Elnézést a sok kérdésért, bocs hogy zaklatlak titeket. :B

    Még egy jut eszembe következik, ma sikerült 2x felakasztanom (nem magamat) a JJRC H12C-t fákra.
    Első alkalommal könnyen le tudtam szedni, másodszor elkerített helyen (kutyákkal is őrizve) ment fel a fára jó magasra.
    Szerencsére szórakoztam az indítgatással, így levergődött az ágak közül mint egy törött szárnyú madár(csak képletesen), mikor lepottyant pont talpra, akkor kihoztam a kerítés felett.
    Még jó hogy nem kapcsoltam ki mikor "felmászott" a fára, így nagy mázlim volt. :D

    Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

  • _X10Dead_

    aktív tag

    válasz kriszbon #18975 üzenetére

    Nincs olyan, hogy másra nem lehet felrakni. Van velcro, meg kétoldalas öntapadós matrica.
    Ami gondot jelenthet az kamera csatlakozó kiosztása, a tápfesz, illetve az sd rögzítés kapcsolgatása.
    A konkrét szettet nem ismerem, de ennyi pénzért már a monitor is jó vétel, a kamera már ingyen van, érdemes vele játszani.
    A monitor standard wltoys monitornak tűnik, csak nincs rajta a DIP sor a freki váltáshoz. Ez szinte biztos hogy orvosolható
    Kamera: Rendes, 720p kamera, nem felinterpolált fos.
    Így néz ki a doboz alatt, ami arra utal, hogy a tápot közvetlenül az akku balancer plugjáról veszi, a JST-n csak vezérlő jelet kap. Igen a V666-os 2S-es, de ez alapján a szett még simán lehet, hogy 1S-es. Ha meg nem, akkor egy 1 dolláros boosterrel lehet csinálni neki villanyt (arról nem beszélve, hogy jó néhány népszerű modell meg szintén 2S akkuról megy).

    Ami cinkes, az inkább a súly. A képeken látszik, hogy adó oldalon nem integrált megoldás van, hanem egy kamera + adó kombó egy ormótlan antennával, heatsinkkel. 1S modell esetén biztos hogy érdemes antennát cserélni, mert cca 10g már ezzel is spórolható

    U.I- A VTX lockolt 5945Mhz-re (Boscam band) és 125mW-os, ami elég komolya kategóriájában

    [ Szerkesztve ]

    LiftOff: https://youtu.be/MQknbMvMpGc

Új hozzászólás Aktív témák