Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsiz

    őstag

    válasz Turbobacsi #1832 üzenetére

    nem hiszem, szerintem csak trükköznek.. máshol is 50-60$ körül adják. itt meg most felvitték 100$-ra a "rendes" árat, gondolom hogy ha valaki betéved hozzájuk és meglátja hogy hú most féláron van, akkor rögtön le is csap rá és nem nézi meg hogy máshol is ugyanennyi, akció nélkül is.

    ma ahogy néztem, először 56usd volt az ára és azt akciózták le 26usd-ra 50-egynéhány százalékkal,
    kicsit később már 70 valahány %-os volt a leértékelés és még mindig 26$-ért adták, csak a rendes árat, ami át van húzva átírták 100$-ra... aztán most meg meg megint 50% körüli leárazás van, de már 57$-ért tudod megvenni.. szerintem nem véletlenül csinálták így, sokat jelent hogy van a "sale" szócsak egy nagy százalékkal.. sokan direkt ezekre keresnek, hogy kifogjanak valamit olcsón.. közben persze a teljes árán veszik meg, hiszen a kínai kollega felemelte az árat, hogy leértékelhesse utána veszteség nélkül..

    bevallom én is bedőltem, mikor telefont vettem.. ki volt írva, hogy 80$ de már csak 22 órán keresztül él az akció.. gyorsan meg is rendeltem, aztán miután letelt a 22 óra megnéztem és nem változott az ár, csak újraindult a visszaszámlálás :D aztán így ment még hónapokig, amíg árulták azt a telefont. szóval én is megvettem nagy akcióban rendes árán a telefont :D

    mellesleg ha már írok... hogy kell elképzelni ezeket a drónokat? még nem is láttam élőben. pl ha nem nyomok semmit, akkor megáll egyhelyben a levegőben és lebeg? mivan ha kezd lemerülni? honnan tudom ezt meg? majd ha leesett, akkor le van merülve és kész? :D

    Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

Új hozzászólás Aktív témák