Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz kriszbon #18069 üzenetére

    Az X600 egy ismert típus. Van, aki lestrapálja, van, aki nem. ;] Speciel, én relative keveset reptetem, mert eddig egy motort se kellett cseréljek rajta. :B Az új verzió egy másik történet. Kevés infóval.
    "Camera: C4015 FPV Real-Time Aerial Component"
    Ha wifis, felejtős, hidd el.. Minden egyéb funkció, ami a "H" verzió sajátossága, inkább csak marketing duma. Nem lehetetlen, csak erősen kérdőjeles, korlátos, vagy legalábbis, sok a kérdőjel. App-on keresztüli vezérlés? Mi ez, Phantom? ;] Mivel nincsen gps, egyéb, sokkal kétségesebb módon oldja meg. :K Tehát NE várj csodát tőle! De! Ha azt nézzük, hogy az alap modellhez képest a H-val kapsz egy kamerát, akkor se bizti, hogy megéri, sajnos. A honlapon (MJX) NINCSEN C4015-s! Van c4005, de az szart se ér (tudom, mert van ilyenem is), akkor inkább C4010, mert az veszi közvetlenül memkártyára IS! A C4005 meg csak elküldi a jelet, és a telefonon veszed fel. :(
    Amit én speciel még talán vennék MJX-t, az az MJX X104T. De még nem kapható. Viszont, ez 5.8G-s fpv, monitorral. Csakhogy, ez már 120 dollár, ami meg már szintén kérdőjeles, a 80 dolláros (erősen akcióban, de akkor is) JJRC X1+ 50 dolláros fpv szett mellett. 10 dollár a külömbözet egy brushless gépért, nem kérdés, hogy a JJRC X1 a jobb választás. :O
    Tehát, az MJX X600H-ért csak akkor lenne értelme kiadni pénzt, ha kamera nélkül lehetne megvenni. :DDD (amúgy, most jobban megnéztem, és a fotókon a C4005 van fekete színben). Kb 60 dolcsi a plusz szolgáltatásokért még megérhetné, ha egy kicsit is jól működne. :B

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Teréz Atya

    senior tag

    válasz kriszbon #18069 üzenetére

    Hmm, hat en inkabb az MJX X601-re neveznek be. Hogy miert? Mert a bilimuanyagja nem visel el 2 meterrol fube esest. Ha kezdo kopteros vagy, foldhoz fogod verni. Ha kezdo FPV-zo, akkor is. Ha tartja a magassagot, akkor ritkan. Amugy az MJX X600-ra modoltam valodi FPV szettet, nem ilyen wi-fi borzalmat, a blogomon van rola szo.
    Namost a JJRC X1-el felnyaltam a betont, a NightHawk-al abuzaltam a focipalya kapujat, az U807-el meg vasletra, fal, etc, 5-10 meterrol eses, es semmi.

    Az MJX X600 jo gep lenne, mert jo az FCB, csak a szar anyagvalasztas tonkreteszi a szorakozast. Ha nyugisan akarsz roptetni egy Runcam-et, arra jo valasztas, de kemenyebben meghajtani felejtos.

    A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

Új hozzászólás Aktív témák