Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • goodboy007

    senior tag

    válasz .LnB #18300 üzenetére

    Én meg nem szarom le, mert nem nonamepista ellen akarnék midezni, hanem Dendi meg S4 ellen. És mikor zsinórban 5 game-ben 3 szinten ráverek a midesre, meg 0-2-ben van, én meg 4-0-ban, aztán kikapunk, az nem hinném, hogy hűen tükrözné, hogy utolsóbüdösnyomorék vagyok. Éjszaka volt, hogy 6500-as ellen mideztem és világát nem tudta. Ilyetén pedig ez a rendszer egy nagy szar, mert ahogy írjátok vagy mi alázzuk szarrá az ellenfelet vagy fordítva. Azért az utóbbi időben már nyugodtabban játszom, mióta elfogadtam a tényt, hogy nem vagyok 1v9 player. Pedig nem kéne annak lenni, hogy az ember megüsse a 6k szintet, ha már csapatjátékról van szó.
    Így közel 9 év után viszont még mindig nem égtem ki, csak elkeserít valamilyen szinten, hogy talán sosem tudom meg, mire lennék képes.
    A félreértések elkerülése miatt, 4400MMR-em van és a legtöbb eddig 4670 volt. Általában, ha jön 3-4 win, akkor, ha időm engedi, tolom egész nap és jön 6-7-is, mert másnap úgyis jön "me mid" firstpicksf vér istván, aki 0-4-ben megy afkerdőzni 10 perc után egy bottle-el meg BoS-el. Mondjuk a herospam se nagyon jön be, mert a troll/jugger/sniper, a leshrac/lina, meg most az invoker/spectre/pudge/krob patchben is általában amikor ezek velem vannak, akkor minden 3. lasthit sikerül, meg semmit nem érnek egész game-ben, míg az enemynél, 10 perc után midas+battlefury+pt+drum. Én meg utálok herot spammolni, a Tinker-es patchben is kb. 2x ha játszottam vele.
    A smurfom mondjuk 4700-ra lett belőve 4 hónapja, de azzal vagy 2 hónapja nem játszottam, mert még mindig hiszem, hogy valamilyen módon ki lehet kerülni a trashtier-ből, csak még nem jöttem rá a nyitjára.

    Ja, a másik kedvencem, hogy hozzák most is cd-re az sf-et, aztán 3v1-be kell midezni és még úgyis kikapunk, hogy nem ölnek úgyse és a supportok folyamatosan miden tanyáznak, meg az erdőben camp-elnek, hogy oda se lehessen elmenni farmolni. Az én supportjaim addig pullolgatnak, a carrynek meg 0 farmja. Én ha kihozok egy herot midre, akkor leszarom, ha nem jön senki és nem elvárom, hogy cd-re a seggemben legyenek a supportok. Tudom, hogy csapatjáték, de attól még undorító, hogy gyakorlatilag többet számít a szerencse, mint a skill.

    [ Szerkesztve ]

    "propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

Új hozzászólás Aktív témák