Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szilva01

    őstag

    válasz ko9 #1028 üzenetére

    Helytelen a kérdésed. LEgfeljebb melyik jelenleg a nagyobb versenysportág, hiszen még csak béta fázisban van a játék mégis a számtalan kisebb verseny mellett van 1,600,000USD összdíjazású bajnokság évente. (megjegyzem a riot amúgy is csak beveszi magát a nagyobb eseményekre amire icefrognak a heti zsebpénzéből nem nagyon tellett) Lehet a lol-nak több játékosa/nézője van még. De mivel béta game és free2play lesz ezért számomra a jelnlegi helyzet nem mérvadó.

    szerk: és nem tudom mennyire ismeritek a teamliquid.net-et , dióhéjban: a világ legnagyobb és legigényesebb starcraft portálja, beveszi a hivatalos coverage-be a dota 2-t a lol-t meg nem. Szerintem ez is jelent valamit

    szerk2: most hogy free spectator client van a szokásos 60 ezer ember helyett a meccsek alatt volt hogy 150 ezren is online voltak, és szerintem az a +80-90 ezer ember is elmond valamit...

    [ Szerkesztve ]

  • tikshow

    addikt

    válasz ko9 #1028 üzenetére

    Lényegében a szépsége és a nehézsége egy kezdőnek a LoL-hoz képest abból adódik, hogy kezdetben egyszerre nem 3 hőssel - ott champion vagy mi a fene a nevük - fog találkozni hanem 100+-al, ami nem tűnik egy olyan hú de nagy számnak, de ha azt vesszük, hogy ez 400+ különböző spellt tesz ki akkor már elég gyakran előfordulhatnak bajok egy kezdőnél, konkrétan amikor nekiesik az ellenfélnek azt se tudja, hogy az ellenfél mit tud csinálni. :)

  • ígyvanferi

    addikt

    válasz ko9 #1028 üzenetére

    Melyik a versenysportág? Azt tudom, hogy a DOTA az, kizárásos alapon akkor a LoL nem. Igazából én sem trollkodok, sokáig játszottam azzal is, több irl ismerősöm fájdalmamra annál is maradt, de nekem valahogy mégsem jött be annyira.
    Egyébként nem követem e-sport szempontból (sem) a LoL-t, milyen pénzdíjazású, és mennyi verseny van belőle? Dota ugye volt már ESWC-n, WCG-n, Intel Extreme Masters-en, Dreamhacken, ESL-en, amik multisport tornák, ugye emellett rengeteg a specifikus DOTA lan, online torna.

    [ Szerkesztve ]

  • PumpkinSeed

    addikt

    válasz ko9 #1028 üzenetére

    Nekem is 1200+ winem van ami kb 2300 meccset tesz ki és még a többi meccsfajtáról (renked, dominion stb.) nem is beszélve.

    Én csak annyit mondok egy lol-osnak semmi esélye nincs kezdőként egyáltalán 0-20-nál jobb statot csinálni mert hiába ismeri, meg tudja mit kell csinálni meg a játék mechanikáját egyszerűen annyira skilled játék, hogy nem fog tudni. Kettő egy HoN-os mint én sokkal több előnnyel indul benne mint egy lol-os mert a lolosok a honba se állják meg a helyüket. Néhány haverom pont most jött át és annyira noobok, hogy el se lehet mondani. Harmadik érv amit más forumon nem értenek meg a lol egy undorító játék abból a szempontból ahogy a játékosok játszák. Kötelező lanek! Top solo jungel meg ilyen hülyeségek ami monoton szar meccsekből áll. A LoLos társadalom ezzel van elbaszva már elnézést. Itt minden meccs más és két ugyan olyan meccset még ugyanazon herokkal se lehet játszani.

    Szerintem elég érvet hoztam, de ha szeretnél még hozok mert könyvet tudnék írni erről.

    Vagyis inkább a HoN vs. LoL -ról. Dota2 még kezdeti játék nekem csupán 100 gamem van. :) Nem akarok vitatkozni de ez trus story. :)

    "Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

Új hozzászólás Aktív témák