Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ko9

    addikt

    válasz tikshow #1030 üzenetére

    Pontosan én is ezért nem akarok még annyira belefogni, majd ha lesz több időm :)

    Én igazából azt nem szeretem, hogy összehasonlítják a kettőt. Oké, tudom, a mag ugyanaz volt, ahonnan kiindult, de két különböző irányba haladtak. A LoLnak pont az a "szépsége" is még, hogy nincsen "megkötve" a készítők keze, ergo új dolgokat tudnak bemutatni.
    A Dota2-ben meg pont az ellenkezője a jó, mert ott megvan egy megadott hősbázis, ami "csak" felújítanak. Ez pont az erőssége, ugyanis már egy sokak által ismert, és közkedvelt játékstílust dolgoznak újra, a siker garantált, ezért nem is kapkodják el, mert ugye magas lóról hatalmasat lehet esni.

    Ezért azt mondom, hogy nem kell összehasonlítani a kettőt, csak a nagyon alap dolgokban hasonlítanak. Aki LoL után Dotázni akar, az jobban jár, ha úgy kezd neki, hogy egy teljesen új dologba vág bele - kivéve ha annó WW3:DoTAzott. :)

    --------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

Új hozzászólás Aktív témák