Új hozzászólás Aktív témák

  • -conrad-

    addikt

    válasz Lacccca87 #5459 üzenetére

    Biztos, hogy vannak még gondok és kell idő amíg beáll, tegnap én is játszottam érdekes játékokat.
    Mentem 1-2 kört amiben jó csapatot kaptam support wardolt, hagyott lasthitelni, meg tette a dolgát. Többi lane is rendben volt, nyertünk is. Ebből volt 2-3 majd utána meg kaptam egy olyan csapatot, hogy solo weaverrel voltam razor+sandking ellen, 11-0 voltam 10-15 perc körül. Viszont radiant bot lane-re trilane ment, megölték őket, átment mid is, 4v2 torony alatt olyan feedet csináltak, hogy mire átmentem menthetetlen volt a game, bedaráltak mindent és vesztettünk is.
    SK meg Razor ebben a meccsben nagyon béna volt az tény, de a zöme játékos ilyen akit ellenfélnek dob, aztán meg bedob egy olyan csapatot, hogy csak pislogok... OD-val mentem midre, faszán ment minden, bejött safelane-ről skeleton king is, talán 1x megölhettem de jól taktikázott, nem sikerült megfogni. Nem tűnt reménytelennek amíg be nem jött DS is a lane-ről, akkor pedig a gecigyors ion shell-es BKB-s SK olyan szinten megevett mindenkit, hogy esély sem maradt semmire.

Új hozzászólás Aktív témák