Új hozzászólás Aktív témák

  • D4v3

    őstag

    válasz -Faceless- #13908 üzenetére

    Köszi a tanácsokat, eddig ment az 5k, most akkor nincs megállás 7k-ig remélem. Egy szóval nem írtam, hogy nincs rá counter és insta win a hős, de vannak meccsek, ahol egyszerűen minden összejön neki lévén, hogy a random dodge, random bash és random crit jelen van a hősnél, amikor nem nagyon lehet megállítani, hiába vagy mondjuk Linával, ha 1 hittel, aztán ráfordul a carryre és őt meg 2 hitteli. Nyilván nem ez az általános, de én konkrétan hányok, hogy minek telerakni a játékot ennyi random képeséggel, ami nagyon sokszor sorsdöntő lehet és erre konkrét counter nincs, mert totál szerencse alapú. Bár nem tudnám megmondani, hogy mi lenne a jó helyettes ezeknek a képességnek a helyére, de én sokszor hülyét kapok, hogy annyira szerencsétlen vagyok, hogy minden első hit rám bash, jugger kerget torony alá, mikor én dd-s vagyok és rámüt 3 critet és még épp túléli és elmegy, axe megöl kettőnket saját tornyunk alatt mert 4-et spinel zsínórban... Persze én pont nem játszok ogren kívül semmi ilyen random képességű hőssel és lehet csak azért zavar, mert az jobban megmarad, amikor crittel meg bashel, a többi ütését másokon meg észre sem veszem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák