Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mg1992mg

    senior tag

    válasz oriic #830 üzenetére

    Második simán menne háttérképnek, jól néznek ki :)

  • Liner

    aktív tag

    válasz oriic #830 üzenetére

    A másodikat lehet lemásolom és kiteszem a falra... Már olaj vászon. Eszméletlen.
    Eddig inkább term. meg főleg portrékban utaztam mert ugye abból van zs. Szépen átcsúszok fantasy scifi vonalra. AZt egy darabig nincs pénzezés. Bár mint a mellékelt képek is mutatják nem éppen traditional art de sztem olajjal bármit meg lehet csinálni.
    Azt is eldöntöttem, hogy odébb még az ultra mert rendesen munka szaga van a dolognak. Egyrészt nem árt ha megnézed vagy 50 szer ezt az új 2:35 öset meg a 3:08 - ast. Nem akarom megtanulni hol mi jön. De speciel Taras Nabadba most nyomtam meg azt a részt ahol kivan rakva direkt egy böfögő lőszer, hagyhatom ott nem kellett… csontra úgyhogy nem azért, hogy fényezzem magam de boldogulok. :-) fegyvereket kitapasztalom minden irányban meg ilyenek. pld. ballista második részét nem nagyon húztam még - most jöttem rá, hogy a robbanós az nagyon kemény fegyver. Majdnem mint a raksi.
    Azét fagyasztás sebzésemeléssel beenged 9 rakétát ha ügyes az ember az nem semmi. Ez a nagy lávaszörny bocs nem jut eszembe talán baron. Szereti.. Párszor próbáltam csak de nekem nem veszi be a követős raksit a mara. Sikerült az valakinek? Főleg ugye tubon kétszer megy bele azaz hat. el is hullik. Böfögővel már kinyírtam shoti ballista kombóval meg már oda se kell nézni. :C

    Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

Új hozzászólás Aktív témák