Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • heavygrip

    aktív tag

    válasz _cHAos_ #690 üzenetére

    Ja bocsi,nem is értem mért weapon wheel-t olvastam. Hirtelen az ugrott be,nem annyira vagyok én tisztában az ilyen kifejezésekkel :D
    Nekem asszem a shoti a q betűn van, a ballista meg az e betűn,de csak marudernél használom,ha éppen eszembe jut. Egyébként én görggőzni szoktam mindíg.
    Nem mondom, hogy az én stílusom jó, de az Eternal nem olyan megengedő, mint a 2016 volt, Weapon Swap nélkül eléggé nehéz érvényesülni. :)
    Ha a játék minél előbbi végig pörgetése a cél akkor megfelelő az a stílus. :) Meg a videókat elnézve eredményes,mert a "nagyok" is úgy tolják, viszont kérdés az élvezeti faktor.

    Neked is jó játékot :)

    (#691) Daelion.
    Ultra Violence fokozatnál úgy se megyek feljebb,arra meg elég az én módszerem is max nehezítem vele a játékot de az meg legyen az én gondom. :D 'viszont legalább úgy szórakozom ahogy tetszik'

    Dettó ugyan így vagyok vele :)
    Az előzőt amúgy végig toltam nigthmaren párszor,de ez nem igen fog menni. Szerintem is az Ultra violenc az a fokozat,ami még elég korrekt tud lenni egy fáradt nap után is. Ebben a fokozatban a leg élvezhetőbb a mi módszerünk. :DDD

    They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

Új hozzászólás Aktív témák