Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • heavygrip

    aktív tag

    válasz _cHAos_ #687 üzenetére

    Köszönöm,hogy megosztottad velem a személyes tapasztalatodat, tippeket,de maradok az enyémnél. Sokkal élvezhetőbb mindenkit le gloryzni illetve sokkal nehezebb is, hiszen nem ész nélkül lövöldözől a rakétával,na meg nagyobb társaival,hanem próbálod úgy le sebezni, míg be nem stagger-er,ami ebben a játékban nehezebb,mint az elődnél, hiszen nincs Intimacy is best runa.
    Próbáld meg így végig vinni a 2016 ot, szerintem még uv-n is elég lesz. Egyébként kinek mi,neked lehet nem tetszik az én módszerem, nekem meg a tiéd. Választható a játék stílus, mindneki saját maga dönti el hogy, miként viszi végig a játékot.
    Weapon switch!? Bocsi,de én pc-n játszok,nem konzolon. Gyakorlatilag megállitod vele a játék menetet, megölve annak folytonosságát. Láttam róla pro PS 4 játékost,igen lehet pörgetve is tolni neki,de ahhoz szerintem gyakorolni kelett,nem keveset,vagy csak rá áll a keze, ügyes.
    Én egyszer sem használom/használtam.
    Az előbb végig toltam a két master levelt,nem akartam gloryzni,illetve annyian vannak,hogy nem sok esély van amúgy sem rá, szóval maradt a dara,ami igy ebben a formában elég könnyű,nekem legalábbis. Láncos ment sűrűn :DDD

    They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

Új hozzászólás Aktív témák