Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • heavygrip

    aktív tag

    válasz #48613632 #669 üzenetére

    Elő fordúlt a régiekben, de közel sem ilyen sokszor. A közvetlen elődben nekem kb sosem,pedig nigthmaren is kitoltam jó párszor. Itt viszont a vége fele nagyon...nem akarom elvenni a kedved,vagy már lehet nincs a platform rész miatt,de durva lesz.
    Egyébként megértelek valamilyen szinten,hogy emiatt nem tolod,mert nem jön be,de szerintem érdemes vele játszani mert egyébként élvezetes a játék. Én semlegesen álltam hozzá,de a végén elfogadtam a platform részeket.

    Lehet én fogom fel rosszul,lehet csak az én hülyeségem miatt van,hogy mindenkit gloryzok és ezért nem boldogulok a vége fele.?
    Mert mi van?: Nincs benne az intimacy is best runa -,ami lényegében a glory kill t könnyítette meg az elődben - ergo hamár eggyel több rakétát eresztek egy Hell Knight ba,illetve a ballistat elsütöd kétszer, vagy csak tekerd tovább a minigunt akkor már megdöglik bármi, mielőtt gloryznád. Ezért én az első 4 fegyverrel tolom leginkább,na meg dupla shoti,ami tudom a végén már mazoizmus,de így próbálnám elérni,hogy ne hulljanak le idő előtt mint a legyek és tudjam őket gloryzni. Ez viszont rohadt sok lőszerrel jár. ;]

    [ Szerkesztve ]

    They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

Új hozzászólás Aktív témák