Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz WATERDACA #2465 üzenetére

    Én most kiváncsiságból a super gore nest master level pályán mentem végig hogy felfrissítsem az emlékeim mik is voltak rajta.
    A part1-ből mindössze a köd volt benne, de ugye azt nem kell bemutatni. Egyetlen új enemy sem volt benne.
    Viszont volt 2 archvile (egyszerre) és utána még 1 miközben baron is volt a pályán.
    Meg volt egyszerre 4 tyrant is.
    Na most a taras nabad is későbbi pálya meg ugye rá is kéne tronfolni, tehát szerintem simán elképzelhető a 3 marauder vagy az archvile és totem is.
    Vagy bevállalják az új enemyket mert úgy lesznek vele, a kemény mag úgyis ismeri őket :K

    Shadowguard: Gratula. Én is elfelejtettem már a multit. A challange-nél ha van kedvem (általában az event elején) az 1 győzelmet még be szoktam vállalni, de ennyi pont elég is :DDD
    Itt a single rész a lényeg. Abba meg nagyon nagyot alakít a játék :))

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák