Új hozzászólás Aktív témák

  • cyberkind

    félisten

    Na srácok, végre lement a játék, szó se róla, amikor szól a játék, hogy ha kell az Unmakyr, akkor szerezd be most, vagy már csak a vége után tudod, nem gondoltam volna, hogy jön egy ennyire hosszú, pályáról-pályára nehezedő zárás, ami brutálisan tömény és zúzós, nekem ez már sok volt, de nagyon. :U Az utolsó pálya meg érdekes, de beleillett a játékba teljesen, az meg az én bénaságom, hogy nem éreztem a pályát egyszer se, így azért voltak gondok, de nem haltam meg, csak 2-3x, mindez a legkönnyebb fokozaton, viszont hiába a legkönnyebb fokozat, hogy ha érezhetően emeltek a játék végére, ha nem is annyit mint a DLC-ben, de nehezebb a játék abszolút. De ami a legjobb számomra, az a lore, a sztori, hát mi ez a bitang jó egész egy szaros Doom játéktól? :C A művészi oldal meg pazar volt, pláne a 2 azonos nevű pályán, de sokszor előtte is, és kb csak átrohan a pályákon mindenki, pedig ebben is annyi munka lehet, mint a sztoriban, és senki nem állt meg időzni, sok mindent vártam, de ilyen világot és ábrázolást pont nem egy Doom-tól. :Y

    Egy szó mint száz, nekem ez a játékmenet nem tetszik, és nem azért mert nehéz, mivel nem az :DDD , viszont túl gyors, és túl tömény, alig van egy szabad perce az embernek, és én mindig szeretek időzni. A sztori, a látvány (nem a grafika, de az is jó), és a zene, viszont nagyon egyben van, de inkább jöjjön egy horror Doom, vagy még jobb, soulslike Doom. :DD Kíváncsi vagyok mit találnak ki a 3., egyben záróepizódra, de kétlem, hogy marad ez, megint egy ilyen játék már túl snassz lenne, minden extra, és kihívás nélkül. :)

    És ha már DLC, a kiegészítő mennyivel nehezebb, mondjuk az alapjáték utolsó 3 pályájánál?
    Csak a sztori miatt, idővel jók lennének azok is. (sztori miatt Doom-ot játszani) :D

    [ Szerkesztve ]

    Paranormal Cocktivity

Új hozzászólás Aktív témák