Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • heihachi

    addikt

    válasz I_Am #1222 üzenetére

    ''mitől lesz jobb egy játék, a későbbiekben a Far Cry-ra írtad a fény beszűrődését.''

    Igen írtam. De hol írtam, hogy attól jobb a játék??? SEHOL! Azt írtam, hogy ott legalább látszik rendesen külön szemguvvasztás nélkül is.


    ''És mutass már valamit, hol harangozták be az AI-t? Ez azért igazán érdekelne.''
    válasz:
    ''Hát Én ahány cikket olvastam, ott mindenhol kitértek az AI-ra, persze a cikkeket nem az ID írta, de nyilván az Ő sajtó anyaguk alapján készültek (nem nyilván, de remélhetőleg).''
    Akkor válaszoltam vagy nem? Most linkeljek be cikket? Vagy küldjek postán újságot? A sajtóanyag nem az, amit Te elolvasol a neten, hanem, amit az ID PR-osa megküld az egyes médiáknak. Gondolod csak az interjúk a sajtóanyagok?


    ''Konkrét kérdés elhangzott?''

    Írtam lényeges dolgokat is, ami mellett elsiklottál:
    Mit érek a fényekkel, ha a tükör előtt állva azt látom, hogy az emberkén milyen gagyi testtartással áll, milyen szarul ugrál, és hogy úgy tartja a kezét, mint egy nyomorék. Erre írtam, hogy:
    ''Egyébként a tükör elé állás igen rossz példa, mert fegyver nélkül is úgy tartja a kezét, mintha lenne benne fegyver, igaz valós időben árnyékolódik'' - nem foglalkoztál vele.

    Írtam a fizikáról, kérdeztem is, azt dobtad rá, hogy az ellenfelek fizikájáa gondolsz. Ez komoly, hogy rájuk más fizikai törvények hatnak, mint az asztalon heverő tárgyakra. Király.


    A hentelésről is eltérő véleményünk van. Ehhez nem kell ész, akkor pedig hentelés szerintem. Ennyi.


    Valahogy abba kell hagynunk ezt a vitát, szal ha válaszolsz is, hacsak fel nem idegesítem magam, akkor Én már nem válaszolok, hogy valahol vége legyen. Nem sértésből, vagy bunkóságból!

    "Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

Aktív témák