Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz twine #1274 üzenetére

    Milyenek lettek az esti képek/mennyire bírja a hosszú expót a gimbal?

    Az első genes P4P-nél meg tudnám értékelni, ha fotónál a bracketinget szabályozhatná az ember, vagy legalább 1FÉ-s lépésekkel dolgozna.

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

  • twine

    addikt

    válasz twine #1274 üzenetére

    Kár volt "kíváncsinak lenni" :(((

    Most nagyon kivagyok a cégtől...(Pedig ha valaki én tényleg istenítem őket)
    Eddig én még copásba nem futottam miattuk, de most az új Phantom4ProV2 Firmware-el(v01.00.20.00) jól keresztbe c0pattak... :((( :(((

    Nem menti el a kbsztt kontroller az átállított stick módot....minden kikapcsolás után visszaugrik mode2-re...
    Én mondjuk custom módban használom,,,,de tök mindegy mire állítja az ember,,,,mode1-3, vagy custom...kikapcs után visszaugrik az alapbeállításra mode2-re :W :W
    Kő szopás lesz így melózni,,,minden kikapcs után illetve repülés előtt folyton behúzkodni a módokat...
    Eltűnt a save gomb, nincs apply....csak egy reset gomb,,,,csak azt tudnám a kbsztt reset gomb mire jó hogy ott van.... :((( ha eleve magától vissza ugrik mode2-re folyton, és ezeket ugye állítani sem lehet....akkor minek reset???
    Felrobbanok....
    Nem most derült ez ki, már az első repülésnél észrevettem, frissítés után, és olvastam is hét közben, hogy másnál is megvan a probléma....csak valszeg kicsi a visszhangja, mert szvsz az emberek 90% mode2-ben repül....
    Gondoltam, hátha frissítésnél lett valmi gond,,,,ezért ma assistantal külön ismét lefrissítettem a madarat, és külön a kontrollert,,,aztán a telefonról is töröltem a Go4-et, és ujra telepítettem, tuti ami fix alapon, minden user errort kizárva....
    A dolog megmaradt....

    Remélem "csak" BUG, és (minél előbb)javítják....nem pedig valami új bolondbiztos feature... :U :(((
    csak félek kevés ember jelzi, a fent leírt dolog miatt.... :O
    (remélem a hivatalos dji forumot olvassák a cég emberei is,,ott ketten jeleztük ezt a problémát) :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák