Új hozzászólás Aktív témák

  • Bazsee71

    őstag

    válasz Carlas #724 üzenetére

    Nyaralásra kerestünk gimbalt, az elmúlt pár hétben oda-vissza áttanulmányoztam amit lehetett, mert engem is piszkosul csábított a Smooth 4, főleg, hogy TomTopról 35e-ért tudtam volna megrendelni. Tetszenek a plusz funkciók, a minőségibb felépítés, vélhetően jobb kezelhetőség.
    Azonban nem volt olyan fórum, vagy vélemény szekció, ahol nem a - legfőképpen - android alkalmazással kapcsolatos panaszáradatba futottam volna bele. A gyártó honlapján is csak a frissítés dátuma látható, de release notes sehol (egyéb oldalakon sem). Így jelen pillanatban a Zhiyun termékével egy bombajó hardverre lehet benevezni, ahol az app a következő hónapokban garantáltan megnöveli az ősz hajszálak számát, és utána sem biztosít senki arról, hogy ez nem marad így.
    A Smooth Q androiddal való használhatóságáról is a mai napig negatív kommenteket lehet olvasni, pedig ott volt idő a reszelgetésre.
    Így én megfogadtam pár tesztelő tanácsát, elengedtem az extrákat, és megrendeltem az Osmo Mobile 2-t. Majd beszámolok róla, remélhetőleg nem csalódok benne.

Új hozzászólás Aktív témák