Új hozzászólás Aktív témák

  • Digiflex

    tag

    Sziasztok, és bocs ha lesz néhány hülye kérdésem it, mint drón-újonc, de igyekszem gyorsan tanulni. Pár hónap tellós játék után beruháztam egy használt Spark csomagra három hete, és annyira elkapott a hév, hogy most meg egy Air is lett mellé tegnap délután. Utóbbit még nem is reptettem, csak próbálok minél több hasznos tudást begyűjteni mindenfelől. A Sparkkal sem próbálkoztam túl sokat a család, munka és időjárás miatt, de azért 5-6 reptetés megvolt már. Viszont így reggelre elbizonytalanodtam kicsit, hogy melyiket is tartsam meg.
    Tudnátok pár jó indokot mondani egyikre illetve másikra az alap adatokon (felbontás, 3 tengelyes gimbal, hatótáv, stb.) felül??

    Pl. erősen a Spark mellett szól az az apró dolog, hogy powerbankról tudom tölteni a Sparkban dekkoló akksit akár a mezőn is. Az Air-t hiába dugdosom az USB-vel a töltőbe, sehogy sem akar elindulni a töltés.
    Tényleg egy 12 voltos kisebb akksi és egy inverter kell hozzá? Vagyis inverter helyett látok 12v szivargyújtós töltőket is...
    Olyan egyszerű volt a Tellonál már bevált powerbank, ami a Spark-ot is töltötte.

    [ Szerkesztve ]

    ...

Új hozzászólás Aktív témák