Új hozzászólás Aktív témák

  • ndlx

    aktív tag

    válasz PuMbA #1050 üzenetére

    @PUMBA / @LeventeV
    Sikerült végül megoldani, és ettől egyszer csak minden kormányzási bajom is megoldódott.
    Ami igencsak pozitív változás, mert azóta ismét az úton tudok maradni mindenféle járművekkel, igazán élvezetes lett így a G29 :)

    A sima mindent leszed-visszarak még nem segített. A Logitech szoftverében nekem le volt korlátozva 500fokra a kormány, emiatt nem lehetett a játékban kalibrálni. Vagyis lehetett, de mégsem fogadta el.
    Minden alapra tettem a Logitech-ben (900fok), majd a játékban kalibráltam, ez már tetszett neki, majd a Logiban már ezután levettem 500-ra. Így már szuper a kanyarodás, a SOFT LOCK, minden.

    Ja és @Fagy53 mégis jól írta, a SOFT LOCK.-nak van állítása, a következő fülön.

    A SATURATION-ban állítás valahogy nem ugyanúgy csinálja, mintha a LOGI-ban korlátoznám a szöget, nem lett olyan jó tőle. Szóval az is maradt alapértékeken. Nem is kellett már nyúlni semmihez a játékban, minden alapon van.

    @DanielK
    Nem bírtam várni, meg amúgy is szerettem volna egy váltót, úgyhogy amíg a kézifék ideér kínából, addig is... :DDD

    A sima még nem, de a dupla befőttes gumi tökéletesen visszahúzza, remek kis kézifék lett, köszi a tippet :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák