Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sanyoshi

    újonc

    Tesztelési jelleggel magam is kiváltottam egy SIM-kártyát, de eddig mobil internetet még nem sikerült belőle csikarni.

    Jelenleg minden szolgáltatótól van mobilinternet elérési lehetőségem és minden tesztelési helyen minden szolgáltató (2G, 3G, 4G) hálózatára megkíséreltem a csatlakozást.

    Huawei E3372 típusú, 4G/LTE 1800Mhz (B3) képes készülékem van.
    APN: internet

    Eddig négy Budapesti és egy vidéki helyen próbáltam meg a csatlakozást.
    Mindegyik helyszínen, minden szolgáltatónak 4G lefedettsége van (, a DIGI-nél is az aktuális lefedettségi térkép szerint).

    - Két budapesti és a vidéki helyen láttam csak a felderíthető szolgáltatók listájában a 'DIGI HU'-t 4G eléréssel.
    - Egy másik budapesti helyen, pedig látszott a 'DIGI HU', de csak 2G-vel.
    - Végül a negyedik budapesti helyen nem is láttam a szolgáltatók listáján a felderítést követően.

    DIGI-től adatkapcsolatot létesíteni még eddig nem sikerült, pedig megjegyzem, hogy az APN beállítást (APN: internet) automatikusan is megteszi az E3372, ahogy egy telefon is.

    Továbbá gyakran előfordul, hogy felderítéskor a 'DIGI HU' helyett csak a '21603' látszik, de ez ilyenkor is csak 2G elérés.

    SMS-ek küldése a 'DIGI HU' 2G hálózatokon tökéletesen működött.

    [ Szerkesztve ]

  • sanyoshi

    újonc

    válasz Sgr_A #12865 üzenetére

    Hát igen. Nekem és ismerősömnek a DIGI ügyfélszolgálati irodában egymástól függetlenül mondták azt, hogy "Bármibe használható csak legyen 4G képes"....

    Akkor erről ennyit. Azért köszi az idézést. Elképzelhető, hogy ez az oka.

Új hozzászólás Aktív témák