Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vkp

    aktív tag

    válasz Renwick #13562 üzenetére

    Nézd má' egy régi ismerős.... a mai újságírás sajnos a béka segge alatt van. Azok az emberek, akik blikken meg hvg tech rovaton nőnek fel, eléggé könnyen megvezethetőek...

  • dchard

    veterán

    válasz Renwick #13562 üzenetére

    "duzzogás meg gúnyolódás helyett tessék megkeresni az újságírót és ellátni őt megfelelő, kiegyensúlyozott szakmai infókkal"

    "Persze mondhatod azt, hogy fordítva ülök a lovon"

    Mondom is. Az Index tech rovatának kétszer írtam, mindkétszer égbekiáltó baromságokat írtak le. Ki nem javították, meg nem köszönték. Amikor a cikk alatti komment sávban rávilágítanak a cikk gyengeségeire, akkor sem történik semmi. Ez az érvelés üres locsogás, semmi több. Ha valaki nem ért valamihez, ne írjon róla cikket. Én sem nyilatkozom részcsekefizikai, vagy sejtbiológiai kérdésekben.

    Neked is kétszer ajánlottam fel, hogy ha úgy érzed, lektorálásra van szükséged, keress meg privátban. Itt, ezelőtt a relatív nyilvánosság előtt. Azóta sem történt meg.

    "Egyébként meg az újságírók is csak emberek, és mint ilyen kurva lusták"

    Az első igaz állítás.

    A Pulitzer-díjjal kapcsolatban meg annyit tudok írni, hogy amit egy mérnök csinál abban sem lapul egy Nobel-díj, ettől még nem szarhatja el. Ez a szakmád. Elmehettél volna politikai tényfeltáró újságírónak a Afganisztánba, de azt mégsem választottad, hogy seggbe durrantsanak a Pulitzer-ért. Ezzel takarózni olyan belső igénytelenségre utal, amit én nem tudok megérteni. Ez nem tech-újságírás, hanem sima bulvár. A különbség csak annyi, hogy az Indextől nem is vár mást az ember...

    [ Szerkesztve ]

    A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

Új hozzászólás Aktív témák