Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mcfly82

    tag

    válasz 4Grider #74622 üzenetére

    Semmikor. Mivel csak azt tudtam, hogy a hűségidő után nem emelhetnek árat (és ez így is volt jó pár hónapig amikor lejárt a hűségem), de azt nem, hogy nem tehetnek át másik csomagba. Jött is ugye mindenkinek a levél, hogy új csomag van (-2019 végezetű), abba áttesznek mindenkit, akinek már nincs hűsége.
    Tavasszal sokat ment itt a fórumon a témázás erről, akkor nem igazán lett kikiáltva, hogy ez szabálytalan lenne a DIGI részéről.
    Viszont, ha valaki írt panaszt ez ügyben, érdekelne, hogy milyen választ kapott.

  • mcfly82

    tag

    válasz 4Grider #74622 üzenetére

    Megtaláltam, amit kerestem. Itt az ÁSZF arról, hogy átdobták az előfizetőket:
    [link]

    4. oldal: "Azon Előfizetők, akik DIGITV csomaggal kötöttek határozatlan idejű előfizetői szerződést vagy határozott idejű szerződésük határozott ideje már lejárt, FTTB vagy FTTH technológián veszik igénybe a szolgáltatást, 2019. március 1-től DIGITV 2019 csomagnévvel vehetik igénybe a szolgáltatást."

    6. oldal: "Azon Előfizetők, akik DIGINet 100, DIGINet 100 FTTH, DIGINet 100 Pro FTTH, DIGINet 200 FTTH, DIGINet 500 FTTH, DIGINet 1000 FTTH csomagra kötöttek határozatlan idejű előfizetői szerződést, vagy határozott idejű szerződésük már lejárt, 2019. március 1-től DIGINet 1000 FTTH 2019 csomagnévvel vehetik igénybe a szolgáltatást. Azon Előfizetők, akik határozott idejű szerződéssel rendelkeznek, a határozott idő lejárta után DIGINet 1000 FTTH 2019 csomagnévvel vehetik igénybe a szolgáltatást."

    Akkor szerinted ez az, ami jogtalan? Ha igen, lett belőle valami (pl. jóváírás, kártérítés, büntetés, stb.)??
    Gondolom megreklamálta valaki, na erre lennék kíváncsi, hogy milyen választ kapott.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák