Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyikszi

    őstag

    válasz Laccoss #71111 üzenetére

    Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy a www.digi.hu oldalon leadott megrendelési igényét elfogadtuk, adatait rögzítettük adatbázisunkban.

    Online jelentkezés időpontja:
    Előfizetői név:
    Megrendelési azonosító:
    Telepítési cím:

    Kollégáink hamarosan keresni fogják Önt a megadott elérhetőségein, hogy a szolgáltatás kiépítésének pontos idejét egyeztessék. A szolgáltatás kiépítésének legkésőbbi időpontja a megrendelés visszaigazolásától számított 15. nap. A szolgáltatás kiépítésével egy időben kerül sor a szerződés aláírására.

    Értem én, de nehogy már egy sebesség emelés ilyen nehéz legyen! Akkor is, egy semmi cég és kész. Hiába a vakarózás, attól még svihákok. Volt velük más problémám is, azt ide nem írom le, csak a céget írtam le már teljesen. Ez a "kis" emelés akasztott ki teljesen. Szerencsére a máshol, pl. boltokban tapasztalt 25%-os áremelést nem kell benyelnem, mert megyek másik boltba és ott veszem, ahol "csak" 10%-ot emeltek a kenyér árán. Mint már írtam volt, nekem nem kellene a nagy net, TV-t meg 10 éve nem nézünk. Mennék én a T-hez, de nem kell a TV, nem akarom hogy a család a sok hülyeséget nézze. F1 és egy-két sorozat, ami online is elérhető. Ennyi.

    ArGab: Az "jó" :(( Ennyit erről a cégről. Túlnőtte magát és majd jönnek a problémák csőstül, de legyen igazam. Mindegy, 60 nap után megint bemegyek, úgyis ott járok el minden nap, aztán majd beírok a panaszkönyvbe legfeljebb.

    [ Szerkesztve ]

    ''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

Új hozzászólás Aktív témák