Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gejza1981

    tag

    válasz WaterWave #57788 üzenetére

    pontosan tisztában vagyok ezzel a helyzettel és ezt írtam én is le...

    a legális streaming jó lenne szép lenne, de már most annyira szegmentált a piac, hogy 3-4 helyre kell előfizetni( hbo, netflix, amazon, hulu) ahhoz, hogy minden érdekesebb tartalmat meg tudj nézni és persze itt topognak az új szereplők is pl. disney...

    sajnos még zenére sem sikerült tökéleteset alkotni, hiszen hiába van spoti meg apple music, mégis jócskán van olyan tartalom ott is, ami egyiken sem elérhető

    s akkor még nem beszéltünk a régebbi filmekről, sorozatokról és réteg filmes fanatikusokról akik nem az amerikai akciófilmeket kedvelik... (a különböző videotárak gyenge tartalommal és túlárazottan meg nevetséges kategóriák, szerencse, hogy a digi nem próbálkozik ilyennel)

    pluszban a sportközvetítések is erősen csatornához (digisport, eurosport, sport1) köthetőek

    extraként pedig a lokális problémák (pl magyar felirat vagy szinkron)

    előbb lesz 10/10gb net bekötve minden panel lakásba, mint, hogy csak 1 előfizetéssel hozzájusson valaki a számára érdekes filmekhez :)

    TALÁN akkor lesz kicsit jobb ez a helyzet, ha annyira lecsökken a lineáris televíziózók aránya, hogy kikerülhetetlen legyen valami okos megoldás erre (pl összekattintható csatorna vagy tartalom kínálat)

Új hozzászólás Aktív témák