Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V/

    titán

    válasz Aszi10 #41066 üzenetére

    Én tegnapelőtt itt a fórumról idéztem nekik sebességeket, hogy én csak 500 körül mérek, pedig máshol 850-900 a DIGINET 1000, hibaként felvették, tegnap kijöttek mérték az épületbe jövőt, nálam és a végső konklúzió, 720 a max amit itt nekem tudnak adni és ugye meg van a garantált 300. Ennyi.
    Ha tegnap kötötték és jól úgy max 1 órán belül feléled a rendszer. Én bejelenteném hibára. Nem fognak pénzt kérni ezért. És legalább tudni fogod, hogy mi a maximum nálad.
    Mérd meg Edge-l az kb jó.
    De egyébként mint írtam, mindennel mérnek, csak a honlapos hivatalossal nem.

    [ Szerkesztve ]

  • lajos0001

    tag

    válasz Aszi10 #41066 üzenetére

    Ne gondold egyáltalán, hogy új behúzás 100%-os biztonságot is jelent garantáltan minden esetben, mert az a tapasztalat itt a fórumban elhangzottakból, hogy újonnan behúzott madzag sem volt OK x esetben. Előfordult nem megbízható érintkezés, hibás sorrendű érbekötés is pl. (Jó: az is igaz, hogy ha csak az érsorrend hibás, nem 500 körül mérnél. hanem vszleg 100 táján.

    Tehát elsőnek végig kell menni minden egyes saját ellenőrzési lehetőségen, nem csak egyeseken, és ha bizonyítottan házon belül minden hibalehetőség kizárt, utána célszerű továbblépni. Világos, hogy ez "fárasztó, unalmas, nem elegáns, izzadságszagú, feleslegesnek tűnő, bla bla bla", de így mellesleg nem várt, egyéb házi hibalehetőségek/"szűk keresztmetszetek" is megszűnnek/megszűnhetnek, és adott esetben nem feltétlenül kizárt, hogy az 500-ból akár 900 is lehet utána, ezt előre meg nem lehet mondani, mert a leírt lépések hatása igen különböző és egyáltalán nem additív, a szinergenciájuk mértéke pedig nem jósolható megbízhatóan. Mellesleg: a hw-nak sem tesz rosszat az optimalizálás, hd-n defrag, stb.

    Ezenkívül: a leírt eljárás nem csak a Te esetedre érvényes, hanem netán hasznos lehet mások számára is, akik a fórumot olvassák, és nem feltétlenül programozók vagy más IT-képzettségű szakemberek ill. nem rendelkeznek átlagon felüli kategóriájú hw-vel. Ezért is bátorkodtam javasolni az összefoglaló bővítését ezzel.:)

Új hozzászólás Aktív témák