Új hozzászólás Aktív témák

  • multimelon

    tag

    A mi utcánkba nemrég húzták be az optikát és egy digis üzletkötő már jött is és elmondott pár dolgot.
    Jelenleg upc van FP120Mbit +dig tv +tel minden rendben van vele soha nem volt baj viszont elég drága és nagyon elgondolkodtunk, hogy váltanánk digi re. Mindenki kapott egy ajánlatot az utcában meg szerintem a környéken 1Gbit net csomaggal+tv+tel.

    Mi lesz ha nagyon soknál bekötik az 1Gbit es netet és nem lesz jó, lassú lesz vagy szakadozni fog vagy ebben az esetben nem kell ettől tartani? Az oszlopon elég érdekesen lóg az opt kábel meg egy kis doboz, nem tudom vihar esetén befolyásolja e a jelszintet érdekes munka.

    Az üzletkötő azt mondta, hogy optika jön be (ez FTTH technikát jelent?) a házba arra csatlakozik egy Opt Terminál ami wifi-s ebből gondolom, hogy talán ZTE valamelyik típusa lehet.

    Nekem T-plink 1043ND 1.8 van ez upc vel teljesen jó, ezt cserélnem kellene vagy a digi terminál működne routerként megfelelő sebességgel tehát kihasználható rajta az 1Gbit es net? 3 db 1Gbit LAN port min kellene. Milyen eszközöket visznek jelenleg ?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák