Új hozzászólás Aktív témák

  • Balint133

    aktív tag

    Sziasztok, lenne egy nagy problémám(elnézést ha már másnak is volt ilyen és meg lett válszolva, csak nem volt időm végigolvasni...) Szóval: Invitel ADSL 8Mbits netem van... régebben ha jött egy bejövő hívás lakástelefonra megszakadt a net... na ez tegnapra ugy elfajult, hogy minden hívásnál megszakadt a net... fogtam felhívtam a hibabejelentőt, kijött ma egy szerelő, kicserélte a modemet/Szűrőt... mikor ittvolt a szerelő felhívtam a lakástelefont, minden működött... de most estefelé csörgött a telefon és (internetes MMO-val játszok) lagghalálom volt majd DC és ugyanezt csinálta....

    Az új modemnél kiír vmi olyat hogy: Helyi kapcsolat - Nincs kapcsolat, vagy korlátozott! (modem: D-Link DSL-360R)

    Szerintetek mi lehet a probléma?:S Jah a másik: ugy jön ki a szűrőből a modem/telefon ág, hogy egy vezeték van kettészedve (2/4 ér megy a telefon felé, 2/4 ér pedig bevan dugva a modemágba), ez a kettészedett ág megy így egész végig... lehet, hogy a kábel is hunyó a dologban? Vettem ma 11m kábelt holnap bekötöm, csak nagybátyám hozza azt a spéci fogót amivel a csatit leet ráoperálni a kábelre --_--.

    HA az új kábelezéssel se fog műűködni, akkor vkinek vmi ötlete a dologra?:S
    Előre is köszike!

    [ Szerkesztve ]

    Két küklopsz négy szem közt!!

Új hozzászólás Aktív témák