Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz FollowTheORI #111227 üzenetére

    Azt nagyon sajnálom, hogy sok helyen nincs normális hálózat és nincs verseny sem a cégek között.

    Digitől csak internetem volt amíg tényleg jó áron adták a gigabites netet. 4000Ft alatt / hó. Az áremelés után átmentem a Telekomhoz, mert amúgy a neten kívül minden más ott volt.

    Így a Telekomnál van most 3 mobil előfizetés a TV és az Internet. A szolgáltatás minőségében nincs eltérés, nálam a Digis is jó volt és a Telekom is jó, hozza amit ígérnek.

    Nehéz összehasonlítani, mert a Telekom 1000/1000 és 2000/1000 csomaggal is rendelkezik.

    Az 1000/1000 az 6370Ft
    A 2000/1000 az 7371Ft

    Én most a 2000/1000 csomagban vagyok, ilyet a Digi nem kínál, amit sajnálok, mert én a 10 gigabites csomagukra pályáztam volna és ha azt megvalósítják valószínűleg maradtma volna Digi ügyfél.

    A Diginél a maximum az jelenleg 1000/300 és ezt adják havi 6490Ft összegért.

    Összességében akkor a Telekom nagyobb sebességet ad kevesebb pénzért a fenti matek alapján és ahogy említettem a megbízhatóságot vehetjük egyenlőnek, nálam egyikkel sem volt soha gond.

    Ezért mondtam, hogy jelenleg a Digi semmivel sem tud kiemelkedni a konkurensei közül.

    3D NYOMTATÁS - LEGJOBB ÁR-ÉRTÉK ARÁNY - PLA, ABS, PETG, TPU, PC, NYLON

Új hozzászólás Aktív témák