Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Orlin

    addikt

    válasz rocket #8576 üzenetére

    Igaz a netes részét nem néztem.Én csak a saját helyzetemből (műholdas) indulok ki.
    Nálunk tényleg a Digi sporton kivül nincs pl az internet mint tartó erő...

    LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

  • NagyDave

    tag

    válasz rocket #8576 üzenetére

    És aki sportbuzi meg érdekli a tudomány, mint amilyen én is vagyok? Inkább hagyom a digit, hagy repüljön, jöhet a UPC a T mellé, vagy kinek hogy esik jól, valamelyik magában. Neten meg ott a HD stream, sok angol kommentárral, amit még írt is valamennyire az ember. Meg azért szemétség volt szerintem a Digitől [finoman fogalmaztam]. Mert mikor akart szólni, hogy bmeg kiveszünk vagy 6 csatornát és akkor pótoljuk olyanokkal, amiknek a színvonala meg sem közelíti a kivett csatornákét.
    Egyébként valamelyest egyetértek, a digi kaszált már így is, de szerintem bőven lemondják és nem sokan kötnek majd velük. Egyébként digitális kábelen, ha én Pest megyében laknék, akkor is leszarnám a Digit, mert ott a Hello Digital, amiből meg csak a TLC hiányzik. És még van pár alternatíva sok embernek, csak nekünk szar, műholdasoknak.
    Egyébként netnek is tudnak konkurenciát, ez szerintem egyéntől függ. Nekem is bejönne a digi net, mégsem választanám feltétlen azt, főleg ha másnál is van mindkét digisport és gyors net is, akkor arra fizetnék elő csomagban. Mondjuk Hello Digital ára borsosabb a Digi áránál, de ezért említettem, hogy van még több szolgáltató is, ami mindkét ds-ot adja, pl. egyik haveroméknál és megy összes sportcsatival, nem is messze tőlünk, igaz, ott csak analóg a kábel.

    [ Szerkesztve ]

    Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

Új hozzászólás Aktív témák