Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz mogyesz #1063 üzenetére

    számoljunk csak, ha ennyire bele akarsz bonyolódni. 2ezret ad a dealer, a szerelő kifizettet mindent, bár a digitől is megkapja a felhsznált anyagok árát, tehát meglesz a 2ezer forintja, és még keres mellé mondjuk 8at, mert esetleg ő fizette a benzint, és 40kmre van a szerelési cím. van 10ezre másfél óra alatt. tehát 9 óra lalatt megvan a 60ezer forintja. Ehhez hozzáteszem, nyilván nem minden cím van a kiindulási ponttól 40kmre, sőt megkockáztatom, a napi címek egymástól 10kmen belül vannak. szal 6 cím megvan neki 180kmből, még az is csak 30km/cím. Próbaképppen megkereshetnék egy szerelőt, ha nem tudnám magam is megcsinálni, tényleg meglepődnék, mert simán a kiszállásra rámondja a 2ezret, az antennatekerésre meg a maradék 3-4et. Ki ki itálje meg, megér e neki ennyit a dolog, nekem személy szerint nem, még akkor is, ha épp 10ezer forintért nem kell dolgoznom még fél órányit sem..

    a szerelő sem nagyobb tükröt, sem twin fejet nem erőltetett rám, sőt, megvetette velem a fejet és a tükröt, mivel a digi nem adott neki....szegénykém...én pedig várom a digitől a levelet, hogy mikor hozzák a tükröt- fejet, mert ugye addig nincs mivel néznem a műsorukat, vagyis egyenlőre nekem nem szolgáltatnak...

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák