Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mogyesz

    aktív tag

    válasz Rick4 #1064 üzenetére

    :)

    Nem ''esetleg'', hanem Ő fizeti a benzint. Azt sem számolják el.

    Mire kér(het) el 8 ezret?

    pl. a tipli és csavar, amit a digi ad, az nem minden falhoz megfelelő. 10m feletti koax szintén plussz. Alap falitartó sem jó mindenhová, mert mi van, ha el kell fordítania a tányért, de az alap tartóval a faltól nem megy tovább a tányér? Akkor ahelyett másik kell. (Ezt szintén nem a digitől szerzi be, hanem magán úton.)
    SCART kábel szintén nem alap tartozék.

    Ha valóban normális szerelő, akkor a kábelezést sem úgy oldja meg a házon belül, hogy keresztül kasul, hanem szépen fal mellett, rögzítve, kérésre esetleg kábelcsatornába. Ezek mind-mind plussz idő és ktsg vonzatok.

    A napi 6-10 címes szerelők nem tartoznak ebbe bele. (tisztelet a kivételnek, de ritka)

    Twin fej - aki kéri - szintén nem digis alaptartozék..
    Nagyobb antenna szintén...

    ÉS az antenna szerelők többnyire vállalkozóként dolgoznak, és fizetik a járulékos ktsgeket is.

    Én megnézném azt a szerelőt, aki 3-4 ezer ft-ért felszereli az antennámat, beállítja az ASTRA-ra, bekábelezi, és belövi a csatornákat is...

    Ne haragudj, de szvsz nem ismered a piaci árakat.

    ''a szerelő sem nagyobb tükröt, sem twin fejet nem erőltetett rám, sőt, megvetette velem a fejet és a tükröt, mivel a digi nem adott neki....szegénykém...én pedig várom a digitől a levelet, hogy mikor hozzák a tükröt- fejet, mert ugye addig nincs mivel néznem a műsorukat, vagyis egyenlőre nekem nem szolgáltatnak...''

    Ha megvetette veled a fejet, és a tükröt, mert nem kapott, ez sajnos elég sűrűn előfordul. Mármint, hogy nem kapnak. (Ha digi TV feliratos tükröt adott, akkor lehúzott.)
    Ha ezeket nem vitte volna neked, nem tudnád nézni a szolgáltatásukat.

    Hiba várod a levelet, ha a kültéri eszköz fel lett rakva - nem kötelező digiset venned -, és a beltériben lévő kártya aktiválva van - ergó működik a szolgáltatás -, akkor nem fogsz igazat kapni. Ugyanis használod, ezt Te is tudod, és Ők is. :D

    üdv.: mogyesz



    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák