Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsirfecske

    addikt

    válasz WayneGace #13957 üzenetére

    ugyanez alacsonyabb szinten nálam wt4-re átlépés előtt volt, mikor megcsináltam a gyűrűimet pár napja (tehát már bőven az enchant nerf után), a lehető legjobb 2 sacred rare ring-emből:

    elsőnél a critical chance beadása több millióba fájt, a másodiknál meg épp az első minimálisan hasznos (lucky hit chance) beadásánál fogytam ki a zséből. kb 7 milla gold-om volt összesen, ami a nerf előtt a priority stat miatt mehetett volna csupán a minél jobb rollokra, ha már egyszer ilyen alacsonyak pl. a vulnerable statok és ha már a másodiknál az item power breakpoint is ilyen rosszul randomizált újra.

    de amúgy valahol tetszik is ez a változtatás nekem, mert izgalmasabbá, ritkábbá teszi az igazán jó, 3-4 statos gyűrűket. ugye önmagában rohadt nehéz jó alapot találni, és még a rerollért is jobban meg kell dolgozni a csilliárd gold kitermelésével.

    persze attól még frusztráló, hogy kis pech-el sosem lesz 4/4 ancestral gyűrűm, vagy legalábbis hogy egy hozzám hasonló koca player még egy lépéssel távolabb került ettől.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák