Új hozzászólás Aktív témák

  • warcat

    veterán

    válasz WayneGace #565 üzenetére

    Rosszul emlékszel,legalábbis az ide vonatkozó részletre.

    Igen banánt kaptam anno, bot használata nélkül, mert egyszerűen megérte az AH felület előtt ülni egy +60% all res szűrővel(dual monitor setup-al), olyan sok pénz volt benne egy csóró egyetemistának akkor. (Néhány 100k aranyért lehetett venni olyan cuccokat a tájékozatlanoktól, amik utána simán elmentek az RMAH részlegen).

    Sem akkor, sem azóta nem használtam csalást, botot és társait online játékban.
    Teljesen más téma a játék keretein belül felejtett/felfedezett hiba, ahol a határ húzódik nálam.

    Egyébként épp a benne lévő pénz miatt,új fiókkal annyi idő ment el rajta, hogy utána meghívót kaptam a Reaper of Souls Alfára is (csak a sima in-game eltöltött órák alapján küldtek ki kb. 1000db meghívót EU-ban).
    Ekkor már hogy-hogynem nem volt problémájuk.

    Amúgy mivel láthatóan nem hittél nekem anno a legőszintébb "kiöntöm a szívem búját-baját a fórumra" kitárulkozásom ellenére - ami nagyon karakteridegen tőlem egyébként- sőt ennyi év utááán még a képembe vágod a dolgot ismét ,csak kívánni tudom neked "hálából", hogy próbálkoznod kelljen majd ártatlanul bármit is megóvni náluk egy ilyen döntés után, meglátjuk mekkora lesz a sikerélmény....

    EA: It's in the crate!

Új hozzászólás Aktív témák