Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    hc-sok nem sírnak nagyon a game design miatt? gondolok arra, hogy sc-ban is néha érezhetően sz*pat a játék... csinál olyan kombókat, amik hc-ban garantált halált és billentyűzettörést jelentenek

    pl: d2-3-ban jól fel lehetett készíteni hc-ra egy karaktert... számított a taktikázás és túlbiztosítás... pl lassabban haladt az ember, kipucolta magának mindig a menekülőutat, ha gáz lenne... itt hiába pucolom ki az utat és haladok komótosan, ha pl nm dungeonben jön mögöttem a robbantós szikla, belefutok egy keményebb csapatba, akikhez társul bucser... elindulok visszafelé, menekülés közben spawnol rám (a korábban kitisztított területen) egy elit pakkot, amibe természetesen waller+fire boss kell... aztán akaszt a fal, csap bucser, tolja a fire-t a boss meg a szikla is persze nekiáll robbantgatni, amikor be vagyok akadva... oké, kössz... ilyenek miatt tuti nem fogok ebben hc-t indítani...

    ui: most lvl60on nekimentem a lvl70 capstone dungeonnek és kb 1 kisboss-al a vége előtt inkább kinyomtam a fenébe... végigmentem szép komótosan az első 2 objective-en, nem volt gond... a 3. az, hogy gyűjtsek a boss-okból anymus-t vagymit... le is ment 2-3 boss, következő meg fire+cold és képernyőn kívülről akkora poisont tol, hogy 2másodperc alatt lepereg a full hp... ha pedig olyanja van, 1hitel a képernyőn kívülről... 2szer fullra kellett javítani a cuccom és kb 20 próbából 1szer ment le kb 40%-ra a hp-ja... :U ez sem lenne hc-barát

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák