Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hangfalképű

    tag

    válasz savior #301 üzenetére

    Aláírom, hogy a zene nem rossz, képi világ szép, de volt honnan indulni, lásd Diablo 3. A történet is oké, egész érdekes és illik a lore-ba, de azért egyes távolkeleti gacha (!) játékok jobb sztorival rendelkeznek a mindenki démonná válik/démont idéznél. A harc szerintem is jó, hamar kézre áll, látványos, de sem a tárgyak sem a karakterfejlesztés nem nagy eresztés és még finoman fogalmaztam. Hol marad a pontosztás? Már a D3 kijövetelekor sokaknak hiányzott a skill-fa (nekem is), de legalább az attribute pontokat lehetett pakolgatni. Az Immortalban még ezt sem engedik meg. Automatán nyílnak és fejlődnek a skillek, az attribute meg vérgagyi módon random statokból nő a cuccokon, amik kettővel nőnek ha fejlesztesz valamit. Wow. A mobilos Anima enyhén szólva mélyebb rendszerrel rendelkezik, mint ez.
    Egész egyszerűen távoli atomvillanásként világít, hogy legendary gem.... legendary gem... és ennyi.
    Szerk: temérdek kontent? Mármint a kb tízféle material amit farmolni kell, azt is falakhoz kötve?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák