Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    válasz Gorneck #79165 üzenetére

    Ugye tudod hogy ugyanarról beszélünk? :D

    Előtted lévő hsz-em.:
    "Ezt senki nem vitatta el. A support dolgozik a legtöbbet. De ha van egy pro wd support, egy vicc az egész GR (a többieknek)."

    A barbit nekem nem bírja el a gépem, így várom a messisát amikor megint megölik a ww-t.:)

    "Blizznek igen is meg kellett volna hagynia GR-t annak ami...teamplaynek..."
    Az nem teamplay, hogy megy a supp, perma "freez"-el, a többi 3 meg elvan mint a befőtt.

    Azt nem tudom hogy ptr-en mi hogy megy. De ha meghagyták a primus fejest (all run bubi), akkor egy delrasha aztért nagyon bontó "supp" és dps lesz. (80% slow, -25% less dmg, 3 sec stun (legyen csak 1.5 akkor)....stb.

    [ Szerkesztve ]

    free your mind

  • Edge

    veterán

    válasz Gorneck #79165 üzenetére

    Ne légy borulátó barátom :)
    Tegnap este sanci köpiwd, thrawn naty dh, én talwiz(a main hydras talwizem) lehoztuk 3asban az 57et elsőre( és vastagon van még benne mert olvadnak a mobok nagyon).
    Blizz alkot vmit, alkalmazkodni kell.
    Talwizemmel cubeoltam: funér+tasker+conviction, mellé betettem így wht( de immun amu is beférhet wh helyett), vittem 2 CC skillt strongarm+ blackhole, blizzard frozen solid + thrawn a knockos multit, sanci a stunos köpést és mindjárt ment mint a karikacsapás.
    Persze erre írhatod 2 barb és monk lehoz 65öt így, de ez ptr, nerf még biztos lesz.
    Én mit látok ez alapján? Lesz helye a dps kariknak csak már vinni kell CCt és védelmi skillt is. Az új unstable anomally kurvajó lett pl. azt is vittem és a refit nagyon jól lehet vele kezelni, ugyanis most nem életet tölt vissza hanem rád dob egy igen izmos shieldet.
    Apropó refi, az új verzió nagyon fos lett, fórumok forronganak is miatta, most olyan hogy egy pakkból egy mobon mindig rajta van a refi és vándorol a pakk tagjain, mit jelent ez? Az AOE támadásokkal mindig kapod a refit... Omg
    Ja rgt rendre 30sec- 1 perc alatt hoztuk le(58on is), szal már nem az rg a problem grben.

    [ Szerkesztve ]

    Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Új hozzászólás Aktív témák