Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibee77

    őstag

    válasz Jazz #79166 üzenetére

    Jazz te milyen szintü gr-t szoktäl nyomni?Hidd el nekem, hogy marha idegesitö tud lenni amikor bärmi meg tud ölni egy ütesre.Egyszerüen keptelen vagy leadni a dps-t, ami a dps kaszt lenyege lenne.Gr 60 felett meg te mehetsz nem papir kari build-del is akkor is egy hit leszel es räadäsul a damage se lesz meg, igy idöre biztos, hogy nem hozzätok le a riftet.Multkor linkeltek itt be egy szezonos gr 74es videot, amin a boss legyözese vagy 5-6 percbe tellett (nem tudom pontosan mennyi volt de bazi hosszu).Na ott mindenki paragon 1000 körül volt, mindegyik top gear-ben, papir karikkal es igy volt eppenhogy eleg idejük, hogy idöre megcsinäljäk.Kerdem en, ha nincs support aki nem csak ällva tartja a mobokat, hanem komoly dps buffot is ad es räadäsul mindegyiköjüknek lett volna 20 milla toughness-e akkor ,hogy jutottak volna el a bossig idöben es nyirtäk volna ki?Ebben az evezredben kb. sehogy. :D Ezert jo, hogy csökkentik a mobok hp-jät, meg egy ket affix erösseget de ezzel egyidöben igy lecsönteni a cc-t is az kötsögseg, finoman szolva. :D

    poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

  • Gorneck

    titán

    válasz Jazz #79166 üzenetére

    "Az nem teamplay, hogy megy a supp, perma "freez"-el, a többi 3 meg elvan mint a befőtt." Tisztán látszik egy ideje nem játszol a játékkal...ha igen akkor sose mentél magas GR-t...ott nincs el egyik másik kari se.

    A tankok végig melóznak, hogy a DPS karik le tudják adni a maxot ami kifér...az, hogy befőtt mód elvannak az azé enyhén szólva is túlzás...ha nem jól helyezkednek, nem megfelelő tempóban megy az egész, akkor csak fakereszt van. Nem haladunk...
    Az eddig megszokott perma dolgok pont a DPS-t leadó kasztok miatt lettek...LGT DH, KöpiWd, TalWiz....ezek mind statikus karik lassan felépülő DMGvel....

    PTRen ezek a karik az új harcrendszerbe nem passzolnak...jelenleg...szted ki fog olyan karival menni amit minden egyhitel mikor van kb halhatatlan Monk, Barb vagy Pala?

    Gorneck#1239

  • Edge

    veterán

    válasz Jazz #79166 üzenetére

    A delrasha tündökölni fog ebben a patchben, cubeal nagyon sokat nyer, rankingsot 61el vezeti jelenleg, mondjuk élesben is 61 a top de aws wizzel. Én megpróbálok a ranged ss buildból kihozni amit lehet, kiváncsi vagyok rá :)

    Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Új hozzászólás Aktív témák