Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibee77

    őstag

    válasz Jazz #79158 üzenetére

    En nem tudom, szerintem meg pont ez adta meg a sava borsät, mikor a supporttal fogtam meg olyan enemy-t amit a dh-k vagy wizz-ek sehol se tudnänak egyedül megölni.Ilyen reflectes, fast, cold, pörgös act5 mobok ellen kb semmilyen build nem jo, csak a tankok.Persze ezzel a legacy itemes dokikkal en se ertek egyet, mert ez konkretan csaläsnak szämit sztem de az olyanok mint en a kis 2mp-es mojo-jukkal igen is sokat meloznak egy gr-ben es kihiväs is mert ha 1 mp-re kijutnak a fear alol akkor annyi a dps kariknak.Kiväncsi leszek milyen lesz igy, bär remelem, a fear-en ez semmit nem vältoztat mert az nem stun ugye? :F

    poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

  • Gorneck

    titán

    válasz Jazz #79158 üzenetére

    A Tank lemelózza az agyát, hogy 1-1 GR eredmény meglegyen...aki ezt nem próbálta annak lővése sincs róla. Volt team play...az, hogy HP zsák legyen egy mob azt el is kell érni...így igen is arra kényszerítette a 4 játékost, hogy értelmes mód játszon...
    Balfasz WD/Pala mellett nem hozza le senki a magas GR-t szal nem kell úgy beállítani ezt, mintha olyan húúúúú de mocsok egyszerű lenne...

    A PTR jelenlegi állása szerint az intes karik kiesnek a játékból...a DH is, ha marad GR-re, akkor csak azért, mert kegyetlen DPS mellett két igen csak durca mobilitást/védelmet adó skillel rendelkezik.

    Oszt jahh...lesznek a Monkok, a Barbik...és a Monkok...jahhh és a Barbik. Persze addigra lehet a WD egyik szettjével már ki lehet majd jönni 45ből is akár...míg a Monk szettje elsőre is tudja a 70-et... :D

    Blizznek igen is meg kellett volna hagynia GR-t annak ami...teamplaynek...a Torment szint emelés meg azoknak is kielégítette volna a fütykösét akik arról álmodoznak, hogy de jó is lenne csak DPS karikkal menni partyba...a maga kis para 350ével...

    De mondok jobbat...Blizz kitalálta, hogy nem jó ez a HP zsák megoldás...ok...kevesebb CC...csak épp azt felejtette el, hogy 3 kaszt 45-től felfele képes egyhitelődni...mai 50-es 3 playeres party igen jól meg is mutatta ezt.
    WDnek zéró távolsági skillje...az összessel kb a seggébe kell lenni a trashnek (Köpit most hagyjuk, mert lag keltése miatt nem tudom vinni csapatba). Szóval az egyetlen védelmi skillem ollan nerfet kapott, hogy ihajja...kb így van ezzel a wiz...DH más tészta míg van vault/smoke.
    Ergo, mint WD játékos valszeg soha a bűdös életbe nem fogok bekerülni magas GR-es partyba...a látottak alapján.
    Még szerencse, hogy TankPalaként még az is lehet beférek 1-1 jobb partyba.

    Szal igen...van baj a CC effekttel, de ahogy ezt meg akarják oldani az nem fog menni...legalábbis nagyon kíváncsian várom ebbe a kis időben, hogy akarják megoldani a balanszt...

    Gorneck#1239

Új hozzászólás Aktív témák