Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Thrawn

    félisten

    válasz vhunor #70082 üzenetére

    Jó a Hexing is, csak meg kell tanulni vele játszani. Mindig eszembe jut róla a Malterbá' mellett egyhelyben pörgő witch doctor :DDD

    Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

  • granini

    őstag

    válasz vhunor #70082 üzenetére

    Alapvetoen a gold es a materialok is un. hianygazdalkodasra vannak bekalibralva. Ez azt jelenti, hogy aki karaktert epit / geart javit, maximalizal, az valszeg elobb utobb kifogy a goldbol / gemmbol / materialbol..

    Ez arra osztozoz hogy jatssz, farmolj, idot tolj bele a jatekba. Ezzel sztem nincs is gond. Nyilvan aki csak 1-2 karakterrel tolja rendszeresen, es mar van kiforrott, farmolashoz alkalmas gearje annal nem fog fogyni a material hanem fel tud halmozni.

    En most - varva a 2.12 patchre.. - a felhalmozasi idoszakban vagyok.. kesz a DHm, 2 monkom, 1 barbarom.. amig ezeket alakitgattam bizony majdnem kifogytam a hozzavalokbol, volt hogy nem volt kekem, sargam, aztan volt hogy a FS ment le 50 ala.. - mikozben a klantarsam aki kizarolag DH-val nyomja mar 500 feletti FS-el rendelkezik.. hat ez ilyen..

    Amugy ugyanez igaz a rift materialra is.. aki csak riftet tol ki fog fogyni a kis sarga pezetabol.. aki meg csak GR-ezik annak elobb utobb nem lesz trial kulcsa stb.. szoval okos a rendszer mert minden veges, es ra vagyunk kenyszeritve hogy elobb utobb minden szegmensben megforduljunk..

    A goldos gemmet / geart jo otletnek tartom es bizony szoloban hasznalom is.. az xp+gold bonuszos hetvegen 1.3 mrd goldom volt most jarok 7 mrd-nal.. hat legalabb egy nyersanyag amire nem lesz gondom.. :K

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Új hozzászólás Aktív témák