Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lézerparaszt

    őstag

    válasz MrCsiT #61828 üzenetére

    Most kapcsolódok be a témába, nem is tudom miről van szó, csak megnéztem ezt a videót, és arra a következtetésre jutottam, hogy ebben a videóban semmi nem OP, max a képminőség. Szép dolog hogy meg se mozdul a HP, de ha t3-on ennyi időbe telne nekem hogy leöljek valamit, tökön is szúrnám magam. Mi értelme ennek? Annyi "toughness" hogy ne is moccanjon a hp, viszont fél perc leölni egy fehér mobot? HC-ban mondjuk jó hogy nem hal meg az ember de azért ennyire? T3-on kb alap izom gearben 0 elemental dmg-el 100x hamarabb hal minden.

    Mégegyszer mondom, nem tudom mire lett linkelve ez a videó, de én nem értem hogy ha van is OP dolog benne, az mi. Ja hogy az örök fear sapka. Tényleg nem rossz hogy örök fear, nem ütnek a mobok stb de nagyon behatárolja a geartt3 körülire. Kb olyan jó mint egy Helltooth, mert az is távol tartja az ellent ha jól használja az ember de akkor sem fogja használni senki, mert semmi damage nincs. Egy WD meg nehogy már supportot vigyen a csapatba mikor szinte a legerősebb kaszt a játékban.

    A játék az nem játék!

Új hozzászólás Aktív témák