Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • schwartz

    addikt

    válasz szallasi007 #47073 üzenetére

    Ne haragudj de van rendes munkam es eleg jol keresek is vele. :) En jatszani vettem meg a D3-at de AH nelkul a budos eletben nem jutottam volna egyrol a kettore. Mondhatja itt barki, hogy a loot 2.0 hazavagja az alapjatekot de akinek nem volt resze top gear-hez annak feludules lesz az uj rendszer.

    [ Szerkesztve ]

    If he dies, he dies.

  • mikromanus

    veterán

    válasz szallasi007 #47073 üzenetére

    Nem. EZ olyan játék (vagy annak kellene lennie), hogy ha játszol, akkor megjutalmaz érte. nem olyan, hogy ha faék vagy felfogásban de van MasterCard, akkor benyomhatod a godmódot. Aztán meg a VérIStvánok elkezdik fikázni a "casualokat", meg szar a drop, meg szar a játék. Nem kell ez! Jobb lesz a 2.0. Mondom úgy, hogy azért egy idő után elkapott a vásárolhatnék engem is és nem jöttem ki pozitív egyenleggel az AH vásárolgatásból végül. Az AH/RMAH is addig volt (lett volna) jó, amíg valós emberekkel üzleteltél és nem botok farmoltak mindent akik kb 0 keresletet jelentettek, vagy épp emberi beavatkozás nélkül csalták el az AH-ban az olcsó, vagy alacsony kezdőbides itemeket. Más játékostól nem sajnálom, de a csalóktól igen. Tőlük is csak azért, mert szétcseszik a játékot ezzel. No, de majd az account Bounddal ébredő 2.0-ban jobb lesz :DD

    #47083) schwartz
    A "Népsűrűség" picit csapott,d e tényleg jobb. Kiegben majd újra kell tervezni mindent, mert nem lesz ennyi kihalt mező és kripta. Lehet lesz pár élhetőbb alternatíva a mostaniakon túl is. :C

    (#47082) Gyuri27
    Ezt kétlem. Vagy ha igen, akkor az ugyanúgy fos, mint most a chc nélküli. A legendary itemek eleinte... nem voltak versenyképesek 1-2 kivételtől eltekintve. Ha volt egyáltalán EF, vagy Pempő, akkor az a szar kategória volt ebben az időben még.

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Új hozzászólás Aktív témák