Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz killerjohn #46981 üzenetére

    Hát... nem tudom melyik játékot nézed, de kicsit kifejtenéd mi a probléma? A wizard a legizmosabb beteg állat a vaniliában. VAgyis könnyű és rugalmas. Semmivel se jösz ki rosszabbul mint az alapban. Nem lesz örökarchon? Na és. Azzal a DPS-sel ami egy elég jó archonhoz kellett mindent letarolsz. Mondjuk magasabb nehézségen kevés lehet a védelem, de ugye illik helyezkedni. ;] T2-4 sima ügy. A T5-6 se teljesíthetetlen, de az már kicsit erősebb sebzésekben mint a mostani MP10. Az összes elemi ágra lehet veszett jó és hatéjkony buildet építeni. Eddig teszteltem cold, fire, lighting és arcane buildet, vegyes buildet és meteor buildet 0 item változtatással. Mindegyik laza és élvezetes. Értem én hogy igazítani kell a botokon játékstílusodon, de hogy épp a wizard legyen a szétcseszésre a példa??? Ez nevetséges. Próbáljad barbárral! AZ van szétcseszve energiaügyileg. Alacsonyabb szinten mindegy mid van, magasabban ott a no fury build. Egyébként egy tetű, mert az összes generator skillt kiherélték + a regen lehetőségeket is visszanyesték. Lehet komolyabban sebző fury spenderekkel menni, de az kb olyan, hogy 2-3 másodpercig csépelsz az alaptámadással (150-190% dam), aztán akár csaphatsz is egyet a hammerral 560-600% dammal. A wizarddal összevetve: a wizard ezt a 5-600% damot folyamatosan tudja tartani. Persze vannak fura rúnák amik emellé még adhatnak 1200% damot, de az nem extraköltség. CSak mer' a wizard gyenge és támogatni kell hogy ne sérüljön a pici lelke.

    edit1 (nem, nem Emese): egyébként nem te voltál az aki amiatt sírt, hogy a TORMENT 1 milyen megalázóan könnyű és milyen elcseszett az egész? Most meg "el van cseszve" a wizard? :DD

    edit2: A planek nagyon szépen potyognak. 60-as planeken meg magasabb DPS rollok lehetnek mint rare itemen. Eleinte rare craftból is veszett könnyű upgradelni. Ami jó itemeknél nem kiváltható az a ring és az amulett. EZ se teljesen igaz, mert legendary és set cuccoknál van olyan speciális affix ami bőven megéri. Akkor is ha papíron bukta van. Pl lecseréltem lightingos buildben a tal rasha amulettet a "kitépett szemgolyóra" (azért ha zsinórban negyedszerre is ez esik "random legendary dropként" akkor morci leszek). Papíron elég szép bukta, de van +19% lighting dam. A másik amulett meg valami 300% damos arcane "bombákat" köröztet körülötted. A thunderfury is random benyom 300+% damokat és több ellent sebez. Lehet upgradelni.

    (#46984) TeeBee73
    D3-ban inkább ilyen a barbárcsajszi:

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Új hozzászólás Aktív témák