Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • killerjohn

    addikt

    válasz F-ECT$ #32877 üzenetére

    shocking aspect? :F micsoda? twister helyett? nem azt mondtam, hogy lassú az MP8 uber, hanem hogy szívás vele a solo. Persze ha lejjebb adom a védelmet, és beteszem a chain reactiont, akkor MP10 elite farmolás is megy kényelmesen, de solo uber egy gyenge pontja a buildemnek. Ahhoz képest hogy monkkal végig alszom az egészet. Én "specializált" karikat csinálok most :)
    cmww - party uber
    archon - high mp farm
    dh - low mp farm (multishot)
    wd - low mp farm (acid rain)
    barb - funolás
    monk - solo uber (sw)
    monk - DE farm (tr)
    aztán ha barb és a második monk eléri a p100-at, akkor csinálok egy új wd-t, firebat builddel high mp farmolásra :) Aztán majd kell még egy barb és még egy dh :) Ha meg van a 12 db p100, akkor felőlem jöhet az itemizáció meg a kiegészítő :DDD Csak az a baj, hogy szeretnék még egy kutyás WD karit is, viszont max 12 karakter lehet egy accon :(

    szerk: nézd újra azt a linket, mert frissítettem a karimat a party uber gearemmel (miután feladtam hogy azzal solo uberezzek). Kevesebb APOC, kevesebb tank, de jóval több DPS és party support (stretch time, bone chill). még az is lehet hogy prismaticot visszacserélem storm armorra...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák