Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz MrCsiT #31653 üzenetére

    Nem tudom te milyen lovat vettél, de hogy nem én adtam el neked az tuti. Magic weapon? Minek az? Az én buildemben nem találsz ilyet. Az, hogy átveszel egy dolgot és mindent úgy hagysz ahogy volt (vagy más build "variánst" veszel alapul) az nem jelenti azt, hogy ez nincs olyan jó. Ez NEM CMWW build! Amivel esetleg van kis átfedése a cmww-nek az a Malakier féle skillezés, viszont ő is péklapátot kapott a kezébe amikor kitesztelte magának a buildet. Itemekben inkább archon buildhez áll közel. Én nem használok blastot, és MW-t, de használok diamond skint és frozen novát. Ja, meg blizardot, mer' az olyan cuki. Ebből adódik az is, hogy egyrészt a mazsolák felőlem keménykedhetnek a map szélén az íjaikkal. Egyrészt nem sebeznek annyit ami gond lehet, másrészt ha nem tömeg nem célpont, harmadrészt ha mégis megéri elkenni, akkor a blizard elveri mint jégeső a termést (épp jó hasonlat), vagy odateleportálok és a shitstorm önti el őket (izé, sleet storm). Az élettöltést nem skill adja, hanem a skorn. Ahogy olvad az ellen, úgy hízik a piros tócsa az életgömbben :D
    Pontosan mit próbáltál ki? Kétkezes fegyver, vagy egykezes+source? Milyen skillek? csak Sleet storm és MW jött be, vagy valamelyik verziót teljesen átvetted? Az armorod és resisted hogy áll? Itt azért van 1-2 minimumelvárás. 3200 armor nem üti meg a szintet.

    A stabilitáásról meg annyit, hogy MP10-en ilyen felszerelésel nem nagyon találtam eddig más ennyire kényelmes és stabil buildet. Az archonhoz több DPS kell (drágább), a cmww meg fárasztó gombspamelés. Ja, meg szarul is néz ki . :DD (utóbbi megjegyzés szubjektív véleményt tükröz)

    edit:
    "- tudom. csak többet halsz. (mp3-on mégsem, elnézést )
    Ettől még nem gyengébb, én értelmezem félre, meg a másik 25.000 PH olvasó, egyértelmű... "

    Jó, akkor csak halandzsa. Nem halandóbb másnál, nem MP3-on működik csak jól és nin 25k PH olvasó a D3 topicban. Jó ha 25 aktív ember van itt napi szinten. Szerinted akkor mi a trollkodás, ha nem ez a sületlenség?

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • Zan

    aktív tag

    válasz MrCsiT #31653 üzenetére

    Még d.e. postoltam az én Sleet Storm Wizzemet, ami szerintem teljesen jó lenne még + 150 ar-el meg + 2000 armorral. Ezen dolgozok most...pickup elhagyása, resist szerzés.
    Elmondom a legnagyobb előnyét ennek a buildnek: nem kell folyamat nyomogatni 3 gombot egymás után és mégis részben freezeben állnak körülötted.

    Minél jobb, annál jobb!

Új hozzászólás Aktív témák