Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz TeeBee73 #112654 üzenetére

    1 hete volt free weekend wowon, poénból megnéztem először visszafogott graffal, majd fsaa nélkül plafonon 1280x1024-ben... stabilan megvolt ott is a 30-40+ fps a kis ryzennel :K kibajó ez a proci... negyed évszázada foglalkozok úgy-ahogy informatikával, de az integrált gpu a fejemben mindig is valami hitvány "intel gma" volt, ami egy hulladék... komolyan nem hittem volna, hogy ez erre képes... (mondjuk architektúrát tekintve rohadtul logikus egybeépíteni a cpu+gpu párost: ramhoz közvetlen hozzáférés van, stb) ...szó szerint 2hónapja egy megvilágosodáson estem át :D 27ezer volt a proci és vga nélkül összeraksz egy pc-t 16gb rammal és eladod "gamer pc"-ként, mert bőven játszhatóan viszi a gta5-öt, fifa20-at, wow-ot, meg amit csak akarsz... kis ryzen3 is, csuklóból...

    ...poén, hogy a gép még egy hitvány kódgány házba van építve nálam, amit faragojof fórumtárstól vettem közel 15 éve és a ryzen ebben se nagyon megy 52 fok fölé gyári hűtővel :B

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák