Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz JSaN #94045 üzenetére

    Csatlakozom. :W

    Sajnos nagyon is úgy látszik, hogy a Blizzard kezd ráállni a fizetős DLC-k kiadására. :( Pedig pont a Diablo III lenne az a játék, amihez még egy teljes árú, 15K-ba kerülő kiegészítőt is lazán megvennék az első napon, ha az minimum akkora (olyan mértékű) fejlődést / javulást / bővülést hozna, mint annak idején a Reaper of Souls tett bele az eredeti játékba.

    De így, hogy jóformán semmit sem kapunk... :(( Könyörgöm... Egy új kaszt, egy új pet, két extra karakterhely, két ládahely (PC-n), egy portrékeret, pennant és banner... pff... ez lófasz. És ezért még fizessek is? :W
    Hát kösz, de kösz, nem. :(((

    Mi a franc van veletek, ott a Blizzardnál? :(( :F Kezdtek kifogyni az ötletekből, hogy nem tudtatok a Necromancer mellé is olyan bővítést készíteni, mint a Crusaderhez? Vagy szimplán csak lusták vagytok elkészíteni egy rendes kiegészítőt, viszont a pénz meg kellene, ezért ráálltok a DLC gyártásra? Mert így ez az egész csak egy szimpla fizetős bővítmény lesz, semmi több. :(( Ezzel csak azt fogjátok elérni, hogy még tovább esik a játékoslétszám. Már a szezonokkal is csak a hardcore arcok játszanak, egyre kevesebbeket érdekel a folytonos Paragon-farmolás. Ugyanis ez így baromira UNALMAS, tetszik tudni? :U

    De most őszintén? Ki a fenét érdekel olyannyira egy új pet, egy portrékeret, két ládahely, vagy egy banner, hogy képes legyen ezek miatt fizetni egyetlen új karakterért? :W Hát engem nem (Ebben a szent pillanatban töröltem is le a gépemről a Diablo III-at.). Amúgy is, már a szezonok sem érdekeltek túlzottan, annyira unalmas folyton ugyanazt ismételgetni, zéró újítással... áhhh. Pedig már kezdtem örülni, hogy jövőre érkezik egy új kiegészítő, addig valahogy majd ellettem volna vele, de így... Hogy pont a Blizzard adjon ki egy fizetős DLC-t, ezt sosem hittem volna róluk. :(((

    Ezt az egészet minimum ingyen kellene adniuk azoknak a rajongóknak, akik az eltelt 20 év alatt kitartottak a sorozat mellett. Nemhogy lehúzni őket, csak mert lusták készíteni egy rendes, normális kiegészítőt. A Blizzardból is EA lesz hamarosan, ha így folytatják... :(((

    Talán még a Diablo HD Remake lett volna jó, de hogy ezt is ennyire elcseszik... ha valaki retró érzésre vágyik, akkor vegye elő az eredeti kiadást, de azért 2017-ben már senki nem akar pixelhegyeket látni a monitoron. Az lett volna a minimum, hogy a 20. évfordulóra kiadják az eredeti részek modernizált kiadásait, FullHD / 4K felbontással, tűéles textúrákkal és ezekhez igazított kezelőfelülettel, a többi pedig maradjon úgy, ahogy eredetileg is volt. De így, hogy egy riftet csináltak belőle, egy vicc. :(( Ezek komolyan azt hiszik, hogy majd ezért valaki pénzt is fog adni? Hát nem. Vagy ha igen, hát meg is érdemlik, hogy mostantól fizethetnek az újabbnál újabb DLC-kért.

    Köszönöm, Blizzard. Megspóroltál nekem újabb 4-5 ezer forintot, mert, bár árat nem mondtak még rá, de szerintem minimum 15 Euró lesz, amennyi általában szokott egy DLC. Ha ettől is több lesz, akkor meg pláne örülni fogok, hogy nem kell megvenni... :U

    További kellemes napot, inkább megyek vissza játszani a Skyrim Special Edition-nel, azt legalább ingyen adta a Bethesda azoknak, akik egyszer már megvették. Igaz, abban sincs sok újítás, de legalább nem volt akkora pofájuk, hogy ezért pénzt kérjenek...

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák