Új hozzászólás Aktív témák

  • SQX_Barto

    addikt

    válasz DioRobber #87531 üzenetére

    Menj T10 publik rifteket full Gold gearben. Es az elso goldos goblinnal meglesz, az csak szerencse kerdese.
    En is mentem szerintem 10-20 riftet legalabb. De meglett.

    #DerStauner:
    - a kovács meg az ékszerész szintjei 12. Hogyan tudom növelni? Azt írja, hogy ez a maximum szint. De kell lennie tovább is, mert pl ezek a greater rift kövek 25-ös szintet is emlegetnek.
    - időnként összeszedek ilyen kis "kockácskákat". Mik ezek? Mire valók?

    12 a maximum szint mindegyiknel, azt nem tudod emelni. A Greater rift kovekhez nincs koze (azok mar megszuntek egyebkent :) )

    Ha erre a kis kockara gondolsz, azzal socketet tudsz tenni pluszba fegyverbe. Tehet eggyel tobb tulajdonsaga lesz. Ha alapban van socket a fegyveren, azt el tudod tekerni masra, mert csak socket nelkuli fegyverben hasznalhato. Erdemes csak ancient fegyverre elhasznalni, mert altalaban nem esik tul sok. (Persze, ha az ember allandoan 90-es Greater Rifteket tol partiban lehet surubben esik :D )

    [ Szerkesztve ]

    If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Új hozzászólás Aktív témák