Új hozzászólás Aktív témák

  • Edge

    veterán

    válasz CactuS #80979 üzenetére

    Ha nem érzed ne erőltesd, de tény hogy gyakorolni kell :)
    Az csak az én mániám hogy S4-be archon wiz akármilyen másik set esik is ki, leszarom, pedig már komplett delrasha megvan még F+R alap chc rollokkal is, de nem akarok delrashazni S4ben is.

    Én most AW kockába + gizzard +slow time kombóval megyek kbasztt jó(persze profil még nem mutatja), az AW teleport archon teleportra is hat. De nincs problem a kis pakkokkal sem mert leteleportálom őket a fenébe, nagy pakknál megállok beleteleportálok calamityvel(zodiacot proccolja) pár blizzard és már mehetek is vissza archonba így sokszor overleapelek is, vagyis az előző stack még le se jár és megyek már vissza archonba. A slow timeom meg a partinak is segit +15% dps szal nem érzem haszontalannak magam és sztem jobb mnt a frost nova rúna mert az csak akkor él ha megütnek, a slowtime meg mindig hat. Ja és coldos ággal megyek. Még APD sincs rajtam mégis a gizzard miatt főleg ha monk is van nagyon jó a túlélőkém.
    Sztem fasza de tényleg szokni kell és ha ráérzel a mechanikájára élvezetes build.

    [ Szerkesztve ]

    Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Új hozzászólás Aktív témák